Series
Ratings
219- The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
- A Dance From AfarRated ★ 4.0

The Long SeasonRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0
The JournalistRated ★ 3.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Love Deeply!Rated ★ 3.0
My Favorite MemberRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
TamiouRated ★ 3.0- Love Like the GalaxyRated ★ 4.0
- 19th FloorRated ★ 3.0
- DerailmentRated ★ 3.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5- Full Profiler 4Rated ★ 3.0