Titles you rated
- Get Me Roger StoneRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- El caso Figo: El fichaje del sigloRated ★ 2.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0- The King of KingsRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
FerrariRated ★ 2.5
The TouristRated ★ 2.5
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The MissionRated ★ 4.0- NamelessRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 2.5
- The SeatRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0