Series
Ratings
62- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- Romance HunterRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 0.5- First LoveRated ★ 3.5

Semantic ErrorRated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 3.5
The Last CinderellaRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5- Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
All About My RomanceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
The Alienist Season 2Rated ★ 3.5
The Alienist Season 1Rated ★ 4.0- Alias GraceRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0