Series
Ratings
20
Princess HoursRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.0
The K2Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0