Titles you rated
- A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5

Barefoot GibongRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Tomb RaiderRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5