Movies
Ratings
239
The ThievesRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0