Series
Ratings
49
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5- Agents of Mystery Season 2Rated ★ 1.0
- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
- The Devil's PlanRated ★ 4.5
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0