Series
Ratings
20
Another Miss OhRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Youn's KitchenRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's StayRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 1.5
KingdomRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0