Series
Ratings
120- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Nine PuzzleRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 3.5
- Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 2.0
- What If...? Season 3Rated ★ 1.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
- Shop of the LampRated ★ 4.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- The AcolyteRated ★ 3.0
Masters of the AirRated ★ 3.5