Titles you rated
Hare+Guu FinalRated ★ 2.5- New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
Invincible Season 1Rated ★ 3.0- Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Ushio and ToraRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0- Girls Band CryRated ★ 3.0
- Blue Eye SamuraiRated ★ 3.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 3.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 2.0