Series
Ratings
148
Oh My VenusRated ★ 2.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 3.0- Taste of WifeRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Doctor JohnRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 2.0
I am Your TeacherRated ★ 2.5