Movies
Ratings
744
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spy KidsRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 2.5
Ong Bak 2Rated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.0- Rules of DatingRated ★ 3.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0- The Techniques of FightingRated ★ 4.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0- SawRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.0