Series
Ratings
76
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Nothing But ThirtyRated ★ 4.5- What/IfRated ★ 3.5
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5