Titles you rated
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Shinhannin FlagRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
DearestRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.0
Mad MenRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
General Hospital 2Rated ★ 3.5- General HospitalRated ★ 3.5