Series
Ratings
24
PastaRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0- Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 1.5
IRIS 2Rated ★ 2.0
IRISRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5