Series
Ratings
249- Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
- Dune: Prophecy Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Silo Season 2Rated ★ 4.5- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
- The GentlemenRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Dark Matter Season 1Rated ★ 4.5- The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 3.0
- Fallout Season 1Rated ★ 4.5