Series
Ratings
72
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.0- White ChristmasRated ★ 4.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 1.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 2.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 2.5
PastaRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0