Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The King's AffectionRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5- Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5