Movies
Ratings
317
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Murder in the FirstRated ★ 4.0
A History of ViolenceRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 3.0
Repo MenRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0- The Great HypnotistRated ★ 4.0
The Girl on the TrainRated ★ 3.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.0