Titles you rated
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
- Killer SallyRated ★ 3.0
- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.5

IljimaeRated ★ 4.0- You Quiz On The BlockRated ★ 5.0
Friend, Our LegendRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- Modern FamilyRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Modern FamilyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
- Modern FamilyRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5- Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 3.0
- Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0