Titles you rated
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- Good NewsRated ★ 4.0
- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
StreamingRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 4.0- CobwebRated ★ 3.0
Hit ManRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.0