Titles you rated
Our TimesRated ★ 4.0
Om Shanti OmRated ★ 4.0
High FidelityRated ★ 3.0- Love.netRated ★ 1.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
The ReboundRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0