Series
Ratings
38
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
NANARated ★ 5.0
Sky of LoveRated ★ 3.0
For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
GokusenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 0.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0