Series
Ratings
12
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0