Series
Ratings
91
GoblinRated ★ 4.5
Paper CraneRated ★ 3.5
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 2.5
Sun Hee and Jin HeeRated ★ 3.0
GloriaRated ★ 2.5
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0
Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Old Miss DiaryRated ★ 3.5
- Tropical Nights in DecemberRated ★ 1.5
Precious FamilyRated ★ 3.0
Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0- Marry Me!Rated ★ 2.5
PhoenixRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 2.0
Into the SunRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0
FriendsRated ★ 5.0
Delicious ProposalRated ★ 4.0- HotelierRated ★ 4.5