Series
Ratings
42
ExtracurricularRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 5.0- Black MirrorRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0