Series
Ratings
167
My MisterRated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 4.0- You Quiz On The BlockRated ★ 4.5
- High School Mystery ClubRated ★ 4.0

Beyond EvilRated ★ 4.5- Sweet MagnoliasRated ★ 4.0
- The OARated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5- Good GirlsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5- Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
- HollywoodRated ★ 2.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5- Never Have I EverRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Jane the VirginRated ★ 3.0