Series
Ratings
59- Would You Like a Cup of Coffee?Rated ★ 5.0
- I Am SoloRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
The Lost RoomRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 1.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 1.5