Series
Ratings
29- Delicious GuysRated ★ 5.0

DoctorsRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0