Series
Ratings
108
Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
Romance TownRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 4.0
City HallRated ★ 4.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Miss RipleyRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0