Titles you rated
- Crime SceneRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Medical Top TeamRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.5- VirtueRated ★ 3.0
- Cheo Yong Season 2Rated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 3.0