Series
Ratings
547
Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Love Deeply!Rated ★ 3.0
NemesisRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Gank Your HeartRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 5.0
Literary VirginRated ★ 3.0
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 3.5
Coffee & VanillaRated ★ 2.0
Born to be a FlowerRated ★ 3.0
Perfect WorldRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Her Private LifeRated ★ 3.5- Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5