Series
Ratings
12- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
- The Witcher Season 3Rated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.0