Series
Ratings
11
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0