Series
Ratings
69
Temperature of LoveRated ★ 4.5- Good PeopleRated ★ 4.5
- JTBC LectureRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5