Titles you rated
- KarmaRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0- Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
- A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5- Unanswered questionsRated ★ 5.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
- The Cosby ShowRated ★ 3.5
- PubertyRated ★ 3.5
- Dragon LeagueRated ★ 3.5