Titles you rated

The ChaserRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0