Titles you rated
- TOASTRated ★ 2.0
The Perfect EducationRated ★ 2.5
Last NightRated ★ 1.5- Do You Hear She Sing's?Rated ★ 2.5
BraveRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Animal FarmRated ★ 3.0
All About My DogRated ★ 2.5- PadakRated ★ 2.0
Kate & LeopoldRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0- 소녀, 보다Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 5.0