Titles you rated
- Namjadeuri Saneun SesangRated ★ 3.0
- Yeojadeuri Saneun SesangRated ★ 5.0
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 2Rated ★ 3.0
- Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 5.0
Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Age HarassmentRated ★ 2.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5