Series
Ratings
17
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
GokusenRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 3.0
Nirvana in FireRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0