Series
Ratings
184- Badly In Love Season 1Rated ★ 1.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- As You Stood ByRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The TrunkRated ★ 2.0
- Lovely RunnerRated ★ 5.0
- Queen of TearsRated ★ 1.5
- The Interest of LoveRated ★ 4.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
- The BequeathedRated ★ 3.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- Divorced Singles Season 3Rated ★ 1.5
- Zombieverse Season 1Rated ★ 1.0
- Battle for HappinessRated ★ 1.5
- Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
- A Time Called YouRated ★ 1.0
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.0
- CelebrityRated ★ 2.0
- Queen of the MaskRated ★ 0.5