Series
Ratings
23- Abnormal SummitRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Big CRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0