Series
Ratings
20
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- Battle of TonguesRated ★ 1.0

Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0