Series
Ratings
54- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The FrogRated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
- Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Damn Good CompanyRated ★ 0.5
The WitcherRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.0- The Way of the HousehusbandRated ★ 4.5