Series
Ratings
46
Three BrothersRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5