Movies
Ratings
165
Tales of the UnusualRated ★ 5.0
The Skeleton KeyRated ★ 4.5
The FacultyRated ★ 4.5
DevilRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 5.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
HostelRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 5.0
The Final DestinationRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.5