Series
Ratings
234
The School Nurse FilesRated ★ 2.0- Never Have I EverRated ★ 3.0
- A Little Thing Called First LoveRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
My Life's Golden AgeRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 3.5- Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 2.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 2.5