Series
Ratings
84
Save Me Season 2Rated ★ 3.5- The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
- The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0- Mask GirlRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
- Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- Baek Hee Has ReturnedRated ★ 2.5
Adolescence MedleyRated ★ 0.5