Series
Ratings
112- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- My NameRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5- Juvenile JusticeRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
House on Wheels Season 1Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0- Modern FamilyRated ★ 4.0
- Modern FamilyRated ★ 4.0