Titles you rated
- My Lovely BoxerRated ★ 3.0
근거리 연애 ~ Season Zero ~Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Macross FRated ★ 4.0- 더 인플루언서Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- Forky Asks a QuestionRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- My Fuxxxxx RomanceRated ★ 3.0
Read or Die OVARated ★ 4.0- Finding AliceRated ★ 3.0
- Zerosum GameRated ★ 3.5
- Kang Deok Sun’s Love HistoryRated ★ 3.5
Full Metal Panic!Rated ★ 3.5
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 4.0